פסטיבל רוח גבית לבעלי צרכים מיוחדים! היום השני


יום שישי - היום השני לפסטיבל.

השמש זורחת על הכפר הירוק, התרנגולים קוראים בקול והרוח מרשרשת על צמרות העצים הגבוהים המצלים על המתחם זרוע הדשא. משכימי קום יכולים להריח את ריחו המופלא של יום השישי באוויר, שבמתכונתו הנוכחית, מקבל משנה תוקף. אפשר אפילו להגזים ולומר שיש אנשים שמחכים שנה שלמה ליום הזה. יום שישי, כל פסטיבל, במשך שנים נחשב עבורם לאחד הימים הכי טובים בשנה. כאילו לקחו את כל הכיף שיכלנו לבקש וריכזו אותו ליום אחד מלא, שלרוב עובר מהר מידי.

את היום פותחת הפעילות ה-כמעט חשובה ביותר - ארוחת הבוקר. יחד עם הגרפיטי המסורתי של טלי קורנהאווזר וורדה ברור, שעה 9:00 הגיע במהירות הבזק. אט אט נכנסנו אל תוך צהרי היום, בלווייתם של אנשים מדהימים עם סדנאות מרתקות. מי שביקר בבמה המרכזית פגש את מיכל והגיטרה המהדהדת שלה ומיד לאחריה את להקת אנוש בראש שגרמו ללבבות שלנו לרטוט למשמע שירי הילדות של כולנו. במתחם המודעות לירון יעקוב סיפר את סיפורו המרתק בצורה פנטסטית והעביר סדנה חווייתית שהייתה מלאה עד אפס מקום כשסיגל ונטור הנעימה את זמננו עם הסדנה השלה - לדעת לגעת. מי שהיה, יודע שהוא הרוויח. מירב בן דור הניעה והתישה כל שריר בגופנו עד שנפלנו על הרצפה מהנאה ועייפות (טובה כמובן) ומיכל ארנון סיפקה לנו סדנה משגעת.

דדי גל ודורון רביץ קיבלו אותנו ברצועת הצחוק המוכרת והמשעשעת שלהם לצד הטיול הכפרי שעשתה שיר ברחבי הכפר הירוק, בין הטווסים לבנייני המגורים ולטבע האינסופי במרכז הארץ הקטנה שלנו.

את מתחם המודעות פקדו ליאו לנדסמן לסדנת המיינדפולנס שלו וויקטוריה קורן לסדנת צליל הקערות המרגיעה שלה. במקביל, מתחם ההיכרויות נהנה מנוכחותם של אלינור מטלון ובוורלי דמלין שלימדו אותנו את סודות הדייטים והזוגיות! תוך כדי כך, אורלי סלע ופוריה יוסף הפעילו אותנו בדרכים יצירתיות ומקוריות כדי שלא נפסיק לזוז כשורד ליפשיץ וקרן לייבוביץ' הפכו את מתחם היצירה למלא ביצירות מעניינות של כל החברים. אי אפשר לשכוח את נתי אברהם שהנחתה את הליכת המלאכים המפורסמת - לה כולנו חיכינו בלב פועם.

לבסוף, נותר להזכיר את כל מי שהיה בין לבין, אך בעצם כל העיניים היו נשואות אליו - הפארטי פיפל שנתנו לנו הופעה משגעת ובלתי נשכחת אל תוך הקהל, ליאור שהדהים אותנו במופע הג'אלינג המופלא שלו וליאור קום עם הסדנה המקסימה שלה, מעגלים של שמחה, שקיבלו יחד איתנו את השבת. את הערב של היום המופלא הזה חתמו טובה גרפנר ואמיר הורביץ (נקפמינא), אמנון ארגוב במופעו המיוחד "שרים זוהר" ו DJ VITALY שהזיז אותנו במסיבה מקפיצה (שהייתה מעט קצרה מידי ונמשכה בשבת) לצלילי המיקסר שלו.

וואו, כמעט ואין לי אוויר. יום שישי הגיע לסופו והשאיר חותם עמוק בליבנו.

עכשיו הולכים לישון, עד הבוקר הבא.

Credit: Spring Nox - תמונת טווס

#פסטיבלרוחגבית #רוחגבית #הבלוגבית

פוסטים מומלצים