מידע למתנדב

 

ראשית ובראש בראשונה, אנו מודים לכם מאוד על רצונכם להתנדב בפסטיבל רוח גבית.
הפסטיבל מתקיים זו השנה העשירית. פסטיבל רוח גבית דומה במעט לפסטיבלים אלטרנטיביים שונים באופי שלו ובפרט בסדנאות, הופעות, מתחם טיפולים, ריקודים, בריכה ועוד.

 

ההבדל המהותי הוא המשתתפים, אשר מגיעים ממערכי דיור מוגן ומוגדרים כקבוצות השיקום של משרד הרווחה - אנשים עם צרכים מיוחדים בדגש על קשיים קוגנטיביים, חברתיים, רגשיים ועוד (עמותת ניצן, בעלי אספרגר, לקויות למידה קשות ועוד).

 

החברים שמגיעים הם בני 16 ומעלה ומגיעים מכל קצוות הארץ. הפסטיבל הוא הזדמנות בלתי רגילה עבורם להכיר אנשים חדשים מקבוצת השווים ולחוות חוויה של הרבה חופש ובחירה, דבר שאינו מובן מאליו כלל וכלל בחיי היום יום שלהם.

סוגי ההתנדבויות והמתחמים בפסטיבל:

מטפל אלטרנטיבי

מלווה משתתפים

הלפר בסדנה

עיצוב גרפי

איסוף תרומות מזון

מנחה סדנה

מפעילי דוכן

הלפר במתחם היצירה

צילום סטילס / וידאו

עזרה בהובלה

מפעילי צא'י שופ

הלפר במה

עזרה בהפקה

צוות מרפאה

הרשמה יח"צ ושיווק

הקמה / פירוק

זוהי זכות גדולה ובד"כ המתנדבים בפסטיבל מרגישים כי יצאו נשכרים ומסופקים לא פחות מהמשתתפים וחוזרים שנה אחר שנה. הפסטיבל הוא הזדמנות אדירה להכיר אנשים אלו הממודרים בד"כ מהחברה ולחוות יחד חוויה יוצאת דופן.הפסטיבל מתקיים בין התאריכים 28.6-30.6.2018. האורחים לנים באירוח במקום (במשך השנה אלו חדרי הפנימייה). ישנה הקצאה מצומצמת של מקומות לינה למתנדבים אשר מתפקדים במהלך כל פסטיבל וצריכים להיות בכל הימים. ניתן בחלק מהתפקידים, להגיע ליום אחד או לחלק מהיום. מתנדבים מוזמנים לאכול איתנו בזמן שהותם בפסטיבל. פרטים מדויקים יינתנו בהמשך.טוב. עכשיו החלק שלכם...נבקש להעביר בצורה מסודרת את הפרטים הבאים עד לתאריך 01.04.2018 על מנת שנוכל להיערך בהקדם, לערוך את השיבוצים ולפרסם את התכנייה. להרשמה להתנדבות בפסטיבל לחצו כאן בהמשך נערוך את תיאומי ההתנדבויות ונעדכן לגבי מועד, אופי ההתנדבות ואיש הקשר הרלוונטי לך בפסטיבל עצמו.שוב, המון המון תודה על רוח ההתנדבות. בסופו של דבר, זהו קסם הפסטיבל האמיתי.

עירית - 054-6445868

חלי - 054-4317766